Zakładamy wirtualne biuro
Jeśli widzisz, że Twoi pracownicy dobrze radzą sobie w warunkach home office, warto pomyśleć o całkowitym przejściu na wirtualne biuro. Rezygnacja ze stacjonarnego punktu pozwoli oszczędzić sporo pieniędzy. Koszty wynajmu lokalu oraz kwoty dotychczasowych rachunków będziesz mógł zainwestować w rozwój firmy. Przede wszystkim postaw na system motywacyjny swoich pracowników. Podwyżki albo dodatkowe premie przełożą się na efektywniejsze wykonywanie obowiązków, a nowe szkolenia i warsztaty podniosą kompetencję. Możesz także nabyć wydajniejszy sprzęt komputerowy, aby Twoi pracownicy mieli większe możliwości.
Zarejestruj działalność na wirtualny adres
Swoją działalność możesz zarejestrować na realny adres w prestiżowej lokalizacji, jakim jest centrum Warszawy. Uzyskasz prawo do posługiwania się nim w korespondencji urzędowej czy z kontrahentami. Taką możliwość daje biuro wirtualne. Pracownicy odbiorą przesyłki zwykłe i polecone. Po otrzymaniu informacji będziesz mógł je otrzymać w dogodnym dla Ciebie terminie. Prześlą również skany potrzebnych dokumentów. W razie potrzeby zorganizowania szkoleń, rekrutacji czy spotkań w większym gronie, masz możliwość wynajęcia sali konferencyjnej. Płacisz wtedy jedynie za czas spędzony w biurze w Centrum Warszawy. Dodatkowo otrzymasz dedykowany numer kontaktowy, fax oraz zagraniczny z przekierowaniem na dowolny, krajowy telefon lub mail. Możesz wykupić płatne z góry na 6 – lub 12- miesięcy pakiety od podstawowego do prestiżowego, różniące się zakresem usług oraz ceną. Sprawdź ofertę i przekonaj się do wirtualnego biura.
Dla kogo praca zdalna
Praca w trybie home office nie jest jednak dla wszystkich. Wymaga dużo samodyscypliny. Pracodawca nie ma bezpośredniej kontroli nad wykonywanymi przez pracownika obowiązkami i nie nawiązuje z nim więzi. Jednak perspektywa oszczędności na wynajmie lokalu, a także elastyczne godziny pracy bez tracenia czasu na dojazdy i stanie w korkach sprawia, że wiele przedsiębiorców decyduje się na przejście na pracę zdalną. Tym bardziej jeśli Twoja firma zajmuje się działalnością niewymagającą wizyt w biurze. Do takich profesji należą między innymi zawody redaktora, tłumacza czy pisarza. Praca w domu sprawdzi się również w przypadku programistów, grafików komputerowych, czy copywriterów. Księgowi również docenią możliwość wykonywania obowiązków w domowym zaciszu. Przekonaj się do wirtualnego biura i przejdź na tryb pracy zdalnej. Sprawdź, ile możesz dzięki temu zyskać.