Warszawa Śródmieście Biuro Wirtualne

Tak może wyglądać pieczątka Twojej firmy!

„Nazwa firmy„
02-013 Warszawa ul. Lindleya 16

NIP: 1234567890 Regon 123456789


Biuro wirtualne jest usługą zapewniającą realny adres dla Twojej firmy bez konieczności prowadzenia działalności w danym miejscu. Nasi klienci uzyskują prawo do zarejestrowania swojej działalności pod prestiżowym adresem w samym centrum Warszawy i posługiwania się nim w korespodencji urzędowej czy kontktaktach z kontrahentami.

Dzięki naszej lokalizacji, podlegamy pod Trzeci Urząd Skarbowy, który niejednokrotnie był wyróżniany przez Business Center Club w konkursie "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". Gdzie oceniana jest głównie jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji i wysokie kompetencje pracowników. Nasza oferta jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących w pełni skupić się na swoim biznesie, przy jak najmniejszych kosztach admnistracyjnych.

Rejestrując spółkę w biurze wirtualnym czerpiesz benefity wynikające z redukcji kosztów wynajmu lokalu oraz zatrudniania pracowników biurowych. Zyskujesz pełne wsparcie naszych księgowych i prawników oraz doradztwo na każdym kroku Twojej drogi biznesowej. Adres firmy w centrum najszybciej rozwijającej się stolicy Europy Środkowo-Wschodniej wzmocni Twoją pozycję w oczach klientów bez względu na to czy prowadzisz działalność w domu, czy wykonujesz wolny zawód.

Usługi:

 • Adres do rejestracji spółki
 • Odbiór korespondencji zwykłej i poleconej
 • Informacje o otrzymywaniu przesyłek drogą mailową
 • Wysyłanie skanów korespondencji
 • Dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny tel.
 • Dedykowany numer fax z przekierowaniem na email
 • Dedykowany numer zagraniczny z przekierowaniem na krajowy tel.

Zadzwoń bądź napisz do nas już teraz !

Prestiżowy adres dla Twojej działalności czeka na Ciebie.

tel + 48 724 60 60 60 lub email : kontakt@biuro-wirtualne.eu

Główne usługi

Wirtualne
biuro

Biuro Wirtualne jest to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu.

dowiedz się więcej »

Sale
konferencyjne

Do Państwa dyspozycji znajdują się dwie sale konferencyjne. Sale te są szczególnie polecane przy okazji organizacji: szkoleń, rekrutacji, spotkań w większych grupach.

dowiedz się więcej »

Wsparcie
doradcze

Oferujemy szereg łatwo dostępnych porad, m. in. doradztwo personalne, porady prawne oraz księgowe.

dowiedz się więcej »

Korzyści

Adres biura w prestiżowej lokalizacji to inwestycja w wizerunek Twojej firmy, która zwróci się w bardzo krótkim czasie! Nasza oferta to coś więcej niż tylko biuro wirtualne. Jesteśmy architektami budującymi sukces klientów. Załatwiamy wszystkie formalności, zapewniamy wsparcie naszych specjalistów oraz doradzamy jak poruszać się po świecie biznesu. Ty możesz skupić całą swoją uwagę na zdobywaniu nowych rynków, minimalizując przy tym koszty prowadzenia działalności!

 • Prestiżowa lokalizacja
 • Oszczędność czasu i pieniędzy
 • Profesjonalna obsługa
 • Dyskrecja i lojalność
 • Konkurencyjne ceny

Zapraszamy do naszych innych lokalizacji w Warszawie: